Kullanım Politikası

İçeriklerimizin “kopyalanması” ve “çoğaltılması” kanunen yasaktır!
1948 yılında yürürlüğe girmiş İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi 27. maddesinde belirtildiği üzere; “Herkesin sahibi bulunduğu (yarattığı) her türlü bilim, edebiyat veya sanat eserinden doğan manevi ve maddi yararlarını korunmasını isteme hakkı vardır.”

Telif Haklarıyla alakalı

Eğer şirketinizin ve/veya şahsınızın telif haklarını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız. Lütfen [email protected] adresinden mail atarak bildirebilirsiniz. Telif haklarıyla korunan seriniz/serileriniz aynı hafta içerisinde siteden kaldırılacaktır.

Eng:If you think we have infringed your company’s and / or your copyrights. Please send an e-mail to [email protected] Your copyrighted series / series will be removed from the site in the same week.

Esp:Si cree que hemos infringido su empresa y / o sus derechos de autor. Por favor envíe un correo electrónico a [email protected] Sus series / series con derechos de autor se eliminarán del sitio en la misma semana.

Türkçe Manga‘da bulunan linkler tarafımdan yerleştirilmiştir. Sitelerin içeriklerini takip etmediğim için sorumluluk kesinlikle site sahiplerine aittir ve Ziyaretçilerin linkleri tıklaması tamamen ziyaretçinin inisiyatifi ve sorumluluğundadır.

Türkçe Manga tarafından yazılan yazıların ve tarafımızca hazırlanan görsellerin her hakkı saklıdır. Bilgi paylaşımı açısından bu sitede yazılan yazıların bazı şartları yerine getirmeniz halinde, ticari olmayan amaçlarla kullanımı özgürdür.

Yazılım ve Tema

Bu site WordPress blog sistemini kullanmaktadır. Türkçe Manga sitesinde kullanılan tema satın alınmış ve tarafımızca geliştirilmiştir. Geliştirilen bu temanın kodlarının Türkçe Manga dışında kullanımı yasaktır.